O nás - DIAMOND CARS

Spoločnosť CEPA CARS IMPORT s.r.o. je synonymom spoľahlivosti a dôvery, keď prichádza na dovoz kvalitných a overených vozidiel zo zahraničia. S hlavným cieľom poskytnúť klientom bezpečný nákup automobilu s minimálnym stresom, naša značka DIAMONDCARS sa vyznačuje profesionálnym prístupom a dôkladnou kontrolou každého vozidla.

Všetky vozidlá, ktoré spoločnosť DIAMONDCARS dováža, prechádzajú dôkladnou kontrolou a podliehajú prísnym kritériám. Tím skúsených odborníkov osobne preskúma každý aspekt vozidla, aby zabezpečil jeho spoľahlivosť a kvalitu. Informácie o každom vozidle, ktoré spoločnosť ponúka, sú podložené pravdivými údajmi a transparentne zverejnené pre klientov.

 

DIAMONDCARS si zakladá na profesionálnom prístupe ku klientovi. Sme pripravení poradiť klientom a pomôcť im pri výbere vozidla, ktoré najlepšie vyhovuje Vašim potrebám a preferenciám. V prípade, že si nenájdete vo vozidlách na sklade to, čo hľadáte, špecializujeme sa aj na vyhľadanie konkrétneho vozidla podľa individuálnych požiadaviek.

Okrem toho, že zabezpečujeme import vozidiel na Slovensko, poskytujeme aj ďalšie služby, ktoré zahŕňajú prepis vozidla, technickú a emisnú kontrolu a prípravu vozidla pre plnohodnotné užívanie novému majiteľovi. S našou pomocou sa môžete spoľahnúť na to, že Vaše nové vozidlo bude pripravené na cesty bez komplikácií a odovzdané s dôkladnou starostlivosťou.

DIAMONDCARS je ideálnym partnerom pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivého dodávateľa automobilov s profesionálnym prístupom a vysokou úrovňou služieb.

Informácie o využívaní Cookies | Návštevníci tejto stránky súhlasia s pravidlami používania
Všetky práva vyhradené. Obsah nie je možné kopírovať bez súhlasu vedenia spoločnosti | © Copyright 2024 www.diamondcars.sk
Update cookies preferences

Diamondcars, s.r.o.

934 01 Levice

e-mail: info@diamondcars

tel.: +421 9000 0000